Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Concentrare discutii cu subiectul ANRP
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Concentrare discutii cu subiectul ANRP

Lansez o propunere in speranta ca vor mai fi adepti care sa subscrie.
Bazat pe faptul ca exista zeci de mii (deja) de pagubiti, lipsiti de orientare, cred ca ar trebui sa infiintam un subiect distinct destinat ANRP-ului.
La simpla folosire a tagului ANRP, se poate vedea cat de imprastiat in forum se discuta subiectul .Este o lupta inegala intre sistem si cei fraieriti, care din pacate dispar fizic inainte de a intrezari macar o speranta.Poate si "linistea" datorata dezorientarii si amagirilor, face ca guvernantii sa tina "batista pe tambal", profitand de timiditatea inocentilor ce inca mai plutesc in visul unei viitoare despagubiri colorate(galben!)
A trecut mai mult de 1/2 an de la chemarea mea si nu s-au gasit persoane neresemnate in aceasta lupta surdo-muta???X-(
nucu$, utilizator